wykładzina podłogowa - jesień 2009

Wykładziny Szczecin

Estetyczne, funkcjonalne i trwałe…

…wykładziny. Jeżeli poszukujecie Państwo doskonałej jakości nawierzchni podłogowych, które w pełni zrealizują Wasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności, trwałości, niezawodności i dobrej ceny, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy nowoczesne, wykładziny, które doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej i będą dobrze służyć przez długie lata. Nasza firma zapewnia profesjonalne usługi obejmujące układanie wykładzin, ich profesjonalny dobór oraz kompleksowe wykończenie. Niezależnie od tego, czy kwestią jest Szczecin, Warszawa, Katowice, Łódź czy inny region Polski, niezmiennie staramy się dostarczać naszym klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie i z satysfakcją dostrzegamy, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. W swojej pracy stawiamy na jakość i terminowość. Profesjonalna instalacja wykładzin to niezwykle odpowiedzialne zadanie, dzięki któremu dobrany odpowiednio do pomieszczenia materiał nawierzchniowy może na długo spełniać swoje zadanie zachowując przy tym wszelkie walory estetyczne i użytkowe.

Wykładziny TARKETT – sprzedaż, układanie

Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały. Do naszych dostawców należy między innymi sławna firma Tarkett, renomowany producent wykładzin od ponad 120 lat ceniony na polskim i zagranicznym rynku nawierzchni podłogowych. Realizowany w naszej firmie montaż prowadzony jest zawsze przez doświadczonych, wykwalifikowanych ekspertów, którzy zadbają o solidne, kompleksowe wykonawstwo i w razie potrzeby chętnie pomogą Państwu fachowym doradztwem.

W bogatym asortymencie naszej firmy znajdują się wszelkiego rodzaju wykładziny dostosowane do różnych pomieszczeń oraz do różnych i oczekiwań klientów. Polecamy między innymi wykładziny obiektowe przeznaczone do instytucji takich jak szpitale, szkoły, urzędy, hotele, hale sportowe czy sklepy. Oferujemy również łatwe w czyszczeniu wykładziny dywanowe, które doskonale znoszą nawet bardzo duże nasilenie ruchu i dlatego świetnie nadają się do wszelkiego rodzaju biur, gabinetów itp. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce