wykładzina podłogowa - jesień 2009

Wykładziny Świnoujście

Podłogowe aranżacje

Na atrakcyjność wystroju wnętrza składa się wiele elementów. Kolorystyka i faktura ścian, oświetlenie i rozkład okien, umeblowanie, przestronność… to wszystko jest ważne, bowiem tworzy ogólne wrażenie i składa się na całościowy styl pomieszczenia. Myśląc o wystroju wnętrza rzadko jednak zwracamy uwagę na jego podłogę. Być może jest to spowodowane tym, że kiedyś podłogi były mało urozmaiconym i raczej nie rzucającym się w oczy – ani kolorystycznie, ani stylistycznie – elementem wystroju. Obecnie to bardzo się zmieniło. Zadbana, nowoczesna podłoga stanowi jeden z najbardziej istotnych komponentów wystroju, który decyduje o przytulności i atrakcyjności pomieszczenia. Ta „podłogowa ewolucja” jest szczególnie widoczna, kiedy weźmiemy pod uwagę wykładziny. Niegdysiejsze chłodne, niezręcznie imitujące parkiet lub posadzkę wykładziny zostały dzisiaj zastąpione przez nowoczesne, atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne pokrycia podłogowe, które stanowią niewątpliwy atut każdego wnętrza.

Wykładziny dywanowe i PCV – instalacja

Nasza firma od roku 2000 wykonuje profesjonalne układanie i montaż wykładzin. Od samego początku swojej działalności dostarczamy rzetelne usługi doświadczonych specjalistów, którzy z wprawą i starannością instalują wykładziny w budynkach użyteczności publicznej, ale i w firmach i w domach prywatnych. Z biegiem czasu nasza oferta została poszerzona również o doradztwo i dobór materiałów, a dziś w jej skład wchodzi dystrybucja oraz profesjonalna instalacja wykładzin z wykończeniem, a więc kompleksowa oferta posadzkarska na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki rzetelnej, długoletniej pracy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wszechstronną ofertę dystrybucji oraz układania wykładzin na miarę Waszych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje różnego rodzaju wykładziny obiektowe, najwyższej klasy wykładziny dywanowe o różnych kolorach i teksturach, a także zróżnicowane wykładziny PCV renomowanych firm takich jak TARKETT. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, zarówno w zakresie profesjonalnej obsługi, jak i najwyższej klasy produktów. Instalujemy ciepłe, nowoczesne wykładziny, po których można z przyjemnością przechadzać się boso, ciesząc się ich miękkością i stylem. Mając siedzibę w województwie świętokrzyskim, swoją atrakcyjną ofertę kierujemy do klientów w całym kraju, aż po Świnoujście. Zapraszamy.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce