wykładzina podłogowa - jesień 2009

Wykładziny obiektowe

Wyposażenie podłogowe biur, gabinetów, hoteli, placówek edukacyjnych i medycznych

Wykładziny obiektowe

Dobra wykładzina nie musi być kosztowna. Wybór sprawdzonego producenta w połączeniu z usługami przyjaznej klientom firmy instalatorskiej takiej jak nasza zapewni Państwu zadowalający efekt w rozsądnej cenie. Dostarczamy kompleksową ofertę profesjonalnego montażu wykładzin w obiektach wszelkiego typu. Jako profesjonalna firma zapewniamy również doradztwo w doborze wykładziny, która najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie. Wyróżniamy wykładziny obiektowe homogeniczne (jednowarstwowe) oraz heterogeniczne (wielowarstwowe). Oferujemy najwyższej klasy wykładziny obiektowe, które zamienią każde wnętrze w eleganckie pomieszczenie o europejskim standardzie wyposażenia.

W naszej ofercie znajdują się między innymi nowoczesne wykładziny stworzone z myślą o służbie zdrowia. Są to produkty przeznaczone do zastosowania we wszelkiego rodzaju klinikach, szpitalach, przychodniach, ośrodkach rehabilitacyjnych, a także centrach weterynaryjnych i wszystkich innych miejscach, w których wymagane jest zachowanie szczególnej czystości oraz higieny. Wykładziny te są nie tylko łatwe w utrzymaniu i wykonane z najwyższej jakości surowców, ale również odznaczają się atrakcyjnymi, przyjaznymi kolorami, które budują optymistyczne, przyjazne otoczenie pomocne w szybkim powrocie do zdrowia.

Oferujemy szeroką gamę wykładzin przeznaczonych dla obiektów edukacyjnych. Zapewniamy atrakcyjne wizualnie pokrycia podłogowe, które ożywiają wnętrza i są istotnym elementem ich wystroju. Są to także wykładziny zabezpieczające przed poślizgiem i zapewniające odpowiednią przyczepność stopy do podłogi. Zapewniamy kompleksową ofertę wykładzin dla wszelkiego rodzaju obiektów edukacyjnych – od przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, aż po eleganckie wykładziny dla uniwersytetów i innych szkół wyższych.

Polecamy rozległy asortyment ciekawych rozwiązań w zakresie wykładzin dla hoteli. Oferujemy tanie wykładziny winylowe, dywanowe i nie tylko. Są to za każdym razem atrakcyjne wizualnie rozwiązania estetycznie wkomponowane w przestrzeń obiektu, które zapewniają dodatkowo łatwe czyszczenie i utrzymanie w porządku. Dostarczamy ponadto najwyższej klasy wykładziny obiektowe do urzędów i instytucji publicznych, muzeów, teatrów, magazynów, sklepów, środków komunikacji, a także do przestrzeni mieszkalnych. Nasza oferta obejmuje całą Polskę – od Krakowa, poprzez Kielce, Łódź, Warszawę aż po Szczecin. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej palety usługowej.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce