wykładzina podłogowa - jesień 2009

Wykładziny Tarkett

Solidne, estetyczne aranżacje podłogowe do obiektów mieszkalnych, biurowych, publicznych

Wykładziny TARKETT

Nasza firma zapewnia kompleksową ofertę w zakresie doradztwa, dystrybucji oraz montażu wykładzin. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu wyłącznie najwyższej klasy produkty oraz profesjonalne, solidne usługi montażowe. Działamy na rynku od 14 lat i w tym czasie zdołaliśmy zdobyć wiedze i doświadczenie, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zlecenia.

Nasza oferta obejmuje wiele renomowanych marek wykładzin dostosowanych do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Na szczególną uwagę zasługuje linia produktów dostarczana przez firmę Tarkett – renomowanego producenta, który od 120 lat z powodzeniem zaopatruje w pokrycia podłogowe ponad 100 krajów świata i należy do niekwestionowanych liderów rynkowych w tej branży.

Wykładziny Tarkett reprezentują najwyższą klasę wykonania, nowatorską stylistykę oraz doskonałą funkcjonalność. Każda wykładzina dostarczona przez tego producenta jest nie tylko niezwykle estetyczna i oryginalna, ale również łatwa w czyszczeniu i trwała. Winyl, z którego wykonane są wykładziny tejże firmy, zapewnia ich wodoszczelność, wytrzymałość oraz łatwy montaż. Niewątpliwym atutem produktów firmy Tarkett jest również ich przyjazność dla środowiska. Są to artykuły wytwarzane przy ograniczeniu zużycia wody i energii, a także z zwiększonym zastosowaniem materiałów przetworzonych.

W ofercie naszej firmy można znaleźć szeroką ofertę doskonałej jakości wykładzin firmy Tarkett- od eleganckich, homogenicznych modeli takich jak OPTIMA, czy EMINENT, po charakteryzujące się wysoką odpornością na ścieranie wykładziny heterogeniczne takie jak ACCZENT EVOLUTION czy ID INSPIRATION. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz kompleksowy montaż wykładzin TARKETT. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie pielęgnacji i czyszczenia. Jako profesjonalna firma posiadamy wiele realizacji podłogowych z zastosowaniem produktów TARKETT. Nasza oferta obejmuje między innymi Łódź, Kielce, Katowice, Warszawę, czy Szczecin oraz inne regiony Polski. Zapraszamy do skorzystania z tej bogatej gamy usługowej.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce