wykładzina podłogowa - jesień 2009

O firmie

Wykładziny: projektowanie, dystrybucja, montaż, układanie

Profesjonalny montaż wykładzin wymaga nie tylko rozległej wiedzy technicznej i doświadczenia, ale również znajomości rynku, najnowszych rozwiązań technicznych oraz solidnych, sprawdzonych materiałów, które zapewnią estetyczny, zadowalający rezultat prac.

Nasza firma dostarcza Państwu kompleksową ofertę w zakresie doradztwa, dystrybucji oraz kompleksowego montażu wykładzin wszystkich typów. Posiadamy niemal 15-letnie doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów. Dysponując szeroką wiedzą, nowoczesnym wyposażeniem i wyczuciem estetyki, wykonujemy również projekty wykładzin na potrzeby konkretnych pomieszczeń mieszkalnych, firmowych i publicznych. Zachęcamy do zaznajomienia się z referencjami na stronie. Oferujemy też profesjonalne układanie paneli podłogowych, wykładzin PCV oraz dywanowych i nie tylko. Podejmujemy się zleceń niemal na terenie całego kraju, a w zakres naszych usług wchodzą zarówno Kielce i Łódź, jak i Szczecin czy Świnoujście.

Istniejąc w branży od 2000 roku, zbudowaliśmy bazę klientów indywidualnych i biznesowych, którym dostarczamy wyselekcjonowane rozwiązania wykładzinowe. Ich estetyka i walory użytkowe sprawdzają się w każdych warunkach. Dzięki doświadczeniu i znakomitym narzędziom, układanie wykładzin, paneli winylowych, deski trójwarstwowej przebiega szybko i bezbłędnie. Oferujemy także okładziny ścienne, linoleum i sprawdzone systemy wycieraczkowe. Każdy z produktów rekomendowanych przez PRESTO sprawdzono pod kątem eksploatacji i odporności na zużycie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, ofertę wzbogaciliśmy także o produkty do konserwowania i pielęgnacji wykładzin, a także usługi wygładzania i niwelowania podłoży. Dzięki temu produkty oferowane przez PRESTO mogą Państwu niezawodnie służyć przez długie lata. Chętnie podpowiemy jak dbać o konkretny materiał: wykładzinę, okładzinę czy linoleum – dysponujemy wszak wieloletnią praktyką i od lat obserwujemy znakomite efekty zabiegów czyszczących i konserwacyjnych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy

Zespół PRESTO

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce