wykładzina podłogowa - jesień 2009

Instalacja systemów wycieraczek

Wykładziny podłogowe zamontowane w budynkach użyteczności publicznej wymagają kompleksowej konserwacji oraz zastosowania profesjonalnego systemu czyszczącego. W ofercie przedsiębiorstwa PRESTO znajdują się usługi montażu kilkustopniowych systemów wycieraczek, które ograniczają do minimum zanieczyszczenia wnoszone z zewnątrz. Odpowiednia kolejność mat czyszczących, które składają się na każdy system, umożliwia dokładne, etapowe usunięcie poszczególnych zanieczyszczeń.

Według naszych specjalistów optymalny jest trzystopniowy system wycieraczek, widoczny na grafice:

  • Zewnętrzna wycieraczka przed wejściem do budynku, wykonana z gumy i osadzona w podłożu lub w specjalnych aluminiowych profilach – usuwa zanieczyszczenia takie jak drobne kamyki oraz wstępnie pochłania wilgoć.
  • Wycieraczka przejściowa – jej zadaniem jest zbieranie piasku. Wycieraczka ma postać szczotek listwowych, tekstylnych lub gumowych.
  • Tekstylna mata – ostatni element naszego systemu – wykonana jest z tkaniny efektywnie pochłaniającej wilgoć.

Zastosowanie powyższego rozwiązania w obiekcie mieszkalnym, czy też w budynku użyteczności publicznej, pozwoli na znacznie łatwiejsze utrzymanie podłóg w czystości i wpłynie na redukcję kosztów ich konserwacji.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce