wykładzina podłogowa - jesień 2009

Instalacja wykładzin PCV

Funkcjonalne rozwiązania podłogowe

Wykładziny antypoślizgowe

Nasza firma dostarcza kompleksową ofertę wykładzin podłogowych dostosowanych do zróżnicowanego zapotrzebowania klientów oraz do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Oferujemy wykładziny obiektowe, dywanowe, dekoracyjne, odznaczające się dużą wytrzymałością, estetyką oraz doskonałą jakością wykonania. Szczególne miejsce w naszej rozbudowanej ofercie zajmują specjalistyczne wykładziny sportowe oraz antypoślizgowe, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w obiektach publicznych, jak i prywatnych.

Jako profesjonaliści w dziedzinie nawierzchni podłogowych, zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywa podłoże dla bezpieczeństwa i zdrowia ludzi. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku nawierzchni sportowych, na których wykonywane są ćwiczenia wymagające dużego wysiłku, sprzyjające upadkom lub wymagające bezpośredniego kontaktu z podłożem. Oferujemy szeroką gamę doskonałej klasy wykładzin sportowych, które doskonale amortyzują wstrząsy i tym samym chronią stopy, kości i stawy przez nadmiernym obciążeniem wynikającym z energicznego zetknięcia nogi z powierzchnią.

Oferowane przez nas wykładziny są doskonale dopracowane pod kątem tarcia powierzchniowego, co zapewnia świetną przyczepność stopy do nawierzchni. Co więcej, są to również podłoża zorientowane na optymalne właściwości niezbędne do prawidłowego odbicia piłki w różnych dyscyplinach sportowych. Dostarczamy wykładziny do obiektów sportowych dla szkół i uczelni, wykładziny rekreacyjne- idealne do sal fitness, siłowni itp., wykładziny odpowiednie do gry w koszykówkę, piłkę halową czy innych dyscyplin sportowych i nie tylko.

Polecamy Państwu również atrakcyjną gamę ofertową w zakresie solidnych podłóg antypoślizgowych, które nawet przy wilgotności gwarantują bezpieczeństwo. Wykładziny te posiadają chropowatą strukturę lub małe wypustki na powierzchni. Znajdują szerokie zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, w przemyśle i wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu pieszego. Są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu oraz estetyczne – dostępne są w szerokiej gamie atrakcyjnych, modnych kolorów wraz z wykończeniami. Zarówno gdy chodzi o wykładziny sportowe, jak i antypoślizgowe, polecamy produkty renomowanych firm takich jak Tarkett. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce