wykładzina podłogowa - jesień 2009

Wykładziny dywanowe

Praktyczne i niedrogie rozwiązania wykończeniowe

Wykładziny dywanowe

Wykładziny stanowią obecnie jedno z najpopularniejszych i najpraktyczniejszych rozwiązań wykończeniowych nie tylko we wnętrzach publicznych, ale również w mieszkaniach. Instalacja wykładzin czyni pomieszczenie przytulnym, ciepłym i przyjaznym dla przebywających w nim osób. Na rynku dostępna jest dziś szeroka paleta modeli wykładzin dostosowanych do różnych wnętrz oraz do natężenia ich użytkowania.

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa obejmująca montaż, wykończenie oraz doradztwo w wyborze wykładziny. Spośród szerokiego asortymentu dostarczanych przez naszą firmę realizacji szczególnie polecamy komfortowe i stosunkowo tanie wykładziny dywanowe, które zapewniają wygodę i funkcjonalność wnętrza, a do tego są niezwykle estetyczne i efektowne.

Oferujemy Państwu różne rodzaje wykładzin dywanowych, w zależności od miejsca instalacji, natężenia ruchu i narażenia na zaplamienie. Estetyczne, przyjemne w dotyku wykładziny o zróżnicowanej wysokości runa i bogatej palecie atrakcyjnych kolorów to typ przeznaczony do instalacji w domu. Wykładziny te są odporne na niskie lub średnie natężenie ruchu, jakie zazwyczaj spotykane jest w mieszkaniach. Są praktyczne, łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, dlatego świetnie sprawdzają się jako przytulne, ciepłe wykończenie wnętrza domowego.

Dla obiektów o większym natężeniu ruchu – a zatem dla wszelkiego rodzaju biur, gabinetów itp. polecamy wykładziny obiektowe o większej wadze runa, które jest jednocześnie krótsze. Są to wykładziny bardziej odporne na zużycie. W hotelach oraz innych obiektach o stosunkowo największym natężeniu ruchu oraz zużyciu wykładzin polecamy niezwykle trwałe i odporne modele o wysokim runie, dużej gramaturze oraz zróżnicowanym, ciekawym wzornictwie w oryginalny sposób uzupełniającym wystrój wnętrza.

W ofercie naszej firmy znajdują się również nowoczesne wykładziny PCV charakteryzujące się łatwością montażu i szerokim spektrum zastosowania (wszelkie obiekty użyteczności publicznej) oraz ciekawymi właściwościami (dostarczamy m.in. wykładziny dźwiękochłonne, antypoślizgowe, antyelektrostatyczne, przewodzące i nie tylko). Oferujemy ponadto profesjonalne, kompleksowe wykonawstwo linoleum, paneli podłogowych oraz innych rozwiązań posadzkarskich. Niniejsza oferta obejmuje m. in. Łódź, Kielce, Katowice, Warszawę, po Szczecin oraz wszelkie inne rejony kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

F.H.U. PRESTO Tomasz Legierski

26-200 Końskie, Pomorzany 65a

tel. 41 375-05-05

tel. kom. 603-236-748

e-mail: tomek@presto.info.pl

Pozycjonowanie Kielce strony www Kielce